Zamilovanost skrytá za ANBU maskou-3.Kapitola

4. srpna 2009 v 13:34 |  Naruto-Kapitolovky
Naruto ho odstrčil a překvapením zjistil že je to Sakura, ne dělám si srandu.Zjistil že je to Deidara. Naruto na něj překvapeně hleděl a když se konečně vzpamatoval nasadil si masku a chladným tónem se zeptal:
"Co tu chceš, jdeš si snad pro mě?"
"Ne kdepak a proč tu jsem? Protože jsi chci trošku užít." řekl.
"Aha, ale se mnou nepočítej."chtěl se otočit k odchodu ale Deidara ho zastavil a chtěl ho políbit ale Naruto se za něj v mžiku přemístil a bouchl ho do zad, tak že se sklátil k zemi.Naruto ho vzal do náruče, přemístil se s ním do kanceláře Hokage.
"Hokage-sama." řekl Naruto. Tsunade zvedla hlavu od papírů a podívala se na Naruta a následně na jeho zátěž, kterou tvořil jeden ze členů Akatsuki.
"Naruto kde jsi ho prosím tě sebral?"zeptala se překvapeně a vstala ze židle tak prudce že spadla na zem.
"Zkřížil mi cestu, tak sem ho zlikvidoval."při těchto slovech se Tsunade zarazila.
"Je živý nebojte, jen je v bezvědomí."když to slyšela znatelně si oddychla.
"Velmi dobře Naruto.Bude se nám velice hodit pro informace. Počkej chvíli tady."řekla.Naruto tam tedy stál a čekal až Tsunade přijde. Tsunade po půlhodině přiběhla ještě se dvěma ninji kteří si Deidaru vzali a utíkali s ním někam pryč.
"Kam ho nesou?" zajímal se Naruto.
"To už není tvoje starost Naruto."odpověděla mu na to Tsunade.
"Dobře když to říkáte vy." řekl Naruto v odpověď.
"Sem ráda že tomu rozumíš, ale popravdě už můžeš jít."
"Dobře, nashle zítra."
"Hm."řekla Tsunade a zase "zabořila" hlavu do stohy papírů. Naruto zmizel v obláčku kouře a objevil se před svým domem. Otevřel dveře od svého domu, a namířil si to do svého pokoje, vyslékl se a odešel do koupelny za účelem se osprchovat. Po 15 minutách vyšel z koupelny jen s ručníkem obmotaným kolem pasu. Voda mu kapala z vlasů což mu ale vůbec nevadilo. Přešel do svého po a pak k posteli a lehl si na ni. Nechtělo se mu znovu vstávat, tak si jen stáhl ručník, přikryl se dekou a usnul bezesným spánkem. Když se ráno Naruto probudil,bylo sedm hodin a on měl celkem ještě hodinu čas do srazu se Sakurou(). Sasukem, Saiem a Kakashim().Vylezl z postele, šel udělat ranní hygienu a jelikož neměl dnes žádné povinnosti jako ANBU, tak se oblékl do své oranžovočerné kombinézy. Sešel dolů po schodech a namířil si to do kuchyně, kde si udělal snídani. Za deset minut už měl snídani snězenou a tak si v hlavě přemítal povinnosti na dnešní den.
"Takže dneska mám sraz s týmem, potom mám chvíli volno a pak musím večer se Sasukem jít na tu slavnost hlídat. Ach bože."povzdychnul si, hned potom se zvedl a šel se ještě chvíli projít.
"Mám ještě hafol času tak proč ho nevyužít."procházel se po Konoze, když mu v to padl zrak na hodinky (nevím teda kde ale to je jedno)a zjistil že je za pět minut osm.
"Asi bych měl už jít."řekl si a vyrazil k místu kde se měli setkat a týmem. Když tam Naruto dorazil byli tam jak Sakura tak i Sasuke.
"Ahoj."řekl bez zájmu.
"Nazdar."řekla Sakura. Sasuke na to nic neřekl. Naruto vyskočil na strom, sedl si na nejbližší větev a opřel se o strom.
O dvě hodiny později:
"Ahoj děcka."pozdravil Kakashi když přišel.
"Jdete pozdě sensei"zařvala Sakura.
"Sakuro už ztichni,vždyť víš že sensei vždycky chodí pozdě tak by sis za ty léta už měla zvyknout."řekl Sasuke. Sakura na to otevřela pusu ale hned ji zavřela.
"Dobře děcka, dneska nemáme žádnou misi tak budeme jen trénovat.Budeme vždycky bojovat proti sobě dva a budeme se střídat."všichni přikývli jako že rozumí.
"Takže já teď budu s Narutem a Sasuke ty budeš se Sakurou."Sakura vykočila do vzduchu s výkřikem který zněl jako jéééé. Sasuke jen protočil oči v sloup.
Hned potom co Sakura dopadla na zem (na nohy bohužel) se všichni postavili do bojových pozic.
"Na tři začneme."řekl Kakashi.
"Jeden dva a …….tři."křikl a začal proti Narutovi útočit. Naruto se Kakashiho útokům ladně vyhýbal. Bojovali spolu asi 30 minut. Nakonec zvítězil Naruto který Kakashimu zkroutil ruce za záda a za pět minut ho pustil protože Kakashi s úsměvem řekl:
"Už mě můžeš pustit Naruto. Vyhrál si."
Naruto si sedl na trávu a pozoroval jak Sakura se Sasukem bojuje. Díval se na ně ještě deset minut. Skončilo to tak že Sakura bouchla pěstí do země a ta se pod ní celá rozpadla. Bouchla do ní proto že na ní Sasuke stál (na jednom místě) a ona ho chtěla do ní chytit. Sasuke však pohotově uhl a přemístil se za Sakuru které skroutil ruce zá zády. Sakura prohrála.
Naruto si tedy zase stoupl ale najednou si na něco vzpomněl.Přišel ke Kakashimu a zeptal se ho:
"Kakashi-sensei kde je Sai?"
"Aha vidíš Naruto zapomněl sem vám to říct, Sai měl nějké povinnosti takže se dneska nemohl dostavit."
"Aha děkuji."
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Klapča Klapča | Web | 5. srpna 2009 v 13:21 | Reagovat

Dál piš... Dáááááál!!! :D

2 Majka Majka | Web | 5. srpna 2009 v 13:56 | Reagovat

No páááni, tak to bych nečekala, že to bude Deidara. *ale pořád lepší, než kdyby to byla Ino, nebo nedej bože Sakura* Onegaiii, rychle pokráčko=33!!!

3 Jutaki Jutaki | Web | 5. srpna 2009 v 21:18 | Reagovat

jéééééééééééé honéém pokráčo! :) pls rychléééééééééé! :D

4 Gel-chan Gel-chan | Web | 6. srpna 2009 v 22:38 | Reagovat

Pokráčko, ježiš já z tý SAkury nemůžu xD

5 Naru-san ♥ Naru-san ♥ | Web | 7. srpna 2009 v 18:26 | Reagovat

Rychle dalšíí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama